Kurumsal Web sitesi

Kurumsal Web Sitesi

17:03 - by OMS Grup

Kurumsal web siteleri şirketlerin İnternet üzerindeki itibarını belirler. Bu nedenle kurumsal site temaları kullanarak sizde şirketinizi Web dünyasında tanıtabilirsiniz. Kurum yada kuruluşlar ürün ya da hizmetlerini tanıtmak için İnternet dünyasını kullanmaya başlamışlardır.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal web sitenizin tasarımı sade ve anlaşılır olmalıdır, gelen ziyaretçileri yormamalıdır. Bir web sitesinin en önemli yeri ana sayfasıdır. Bu nedenle ana sayfanızın çok karmaşık olmaması gerekir. Ana sayfanızda kısaca şirketinizi tanıtmalı, duyurulara yada kampanyalara bu alanda yer vermelisiniz. Menüler, ziyaretçilerin aradıklarını kolayca bulabilecekleri şekilde tasarlanmalı. İçeriği olmayan başlıklar menüler (başlıklar) olmamalıdır. Ziyaretçilerinizin size ulaşabileceği iletişim bilgileri ve iletişim formu olmalı. Kurumun kurumsal kimliği, kurumsal renkleri, kurumsal yazı stili, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususlarında son derece uyum içerisinde değerlendirilmeli ve kurumsal web site tasarımına uygulanmalıdır.

Web sitenizin mutlaka kullanılabilir bir yönetim paneli olmalıdır. WordPress tema ücretsiz olarak kullanımı kolay yönetim paneli sunmaktadır.

Kurumsal Site için WordPress Temaları

İnternet üzerinde ücretli veya ücretsiz bir çok Kurumsal Site WordPress temaları bulunmakta.Kullanımı kolay yönetim paneli dolayısı ile bir çok firma wp temaları tercih etmektedir. WordPress açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemidir. Önceleri blog siteler için kullanılsa da WordPress daha sonra tüm Web sistemleri için kullanılır hale geldi. Bu nedenle de İnternet sektörünün en çok kullanılan içerik yönetim uygulamasıdır.

OMS Tema

OMS Grup İnteraktif olarak wordpress tabanlı OMS Temalarını hizmetinize sunmaktayız. Amacımız siz müşterilerimize profesyonel ve kaliteli web tasarımlar ile hizmet vermek. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizim için birinci sırada gelmektedir. Müşteri odaklı yaptığımız özgün tasarımlarımızla İnternet dünyasında var olmaya ne dersiniz. Ya da var olan sitenizi baştan son teknolojiye uygun tasarlamaya?

Category : Web Tasarım